ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni (FAO) andmetel langesid maailma toiduhinnad 2024. aasta jaanuaris võrreldes eelmise kuuga 1,6%.
FAO toiduhinnaindeks langes 124,9 punktile, mida mõjutasid eelkõige taimeõlide ja suhkru hinnalangus.
  • FAO toiduhinnaindeks langes 124,9 punktile, mida mõjutasid eelkõige taimeõlide ja suhkru hinnalangus.
  • Foto: Andras Kralla
FAO toiduhinnaindeks langes 124,9 punktile, mida mõjutasid eelkõige taimeõlide ja suhkru hinnalangus. Kuigi hinnatase oli 6,2% kõrgem kui aasta tagasi, jäi see siiski 22% madalamaks kui 2022. aasta märtsis saavutatud tipp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.26, 14:50
Kuidas vähendada robotliinide energiakulu vaakumtehnoloogia abil
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele