• 14.01.25, 11:40

Kristjan Rahu puidutööstus värbas uue juhi Rootsi kontsernist

Termopuidu ja saunamaterjalide tootja Thermory Grupi tegevjuhina alustas tööd Ragnar Koppel, kes varem töötas Rootsi AQ Groupi tippjuhtkonnas.
Ragnar Koppel lõpetas 2005. aastal TTÜ puidutehnoloogia eriala, mistõttu pole valdkond talle võõras.
  • Ragnar Koppel lõpetas 2005. aastal TTÜ puidutehnoloogia eriala, mistõttu pole valdkond talle võõras.
  • Foto: Janeli Janson
Koppel juhtis varem Rootsi kapitalil põhinevas AQ Groupis eri riikide äriüksusi, Thermorysse toob ta kaasa laiapõhjalise juhtimiskogemuse rahvusvahelisest tööstussektorist, teatas ettevõte pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele