• 17.12.24, 12:51

Frankenburg Technologies laieneb Suurbritanniasse ja investeerib 50 miljonit

Kaitsetööstusfirma Frankenburg Technologies plaanib avada uue peakontori Suurbritannias ning investeerib uurimis- ja arendustöödesse kokku 50 miljonit eurot, teatas Briti valitsus.
Frankenburgi asutaja Taavi Madiberk kohtub täna Suurbritannia peaministri Keir Starmeriga.
  • Frankenburgi asutaja Taavi Madiberk kohtub täna Suurbritannia peaministri Keir Starmeriga.
  • Foto: Liis Treimann
Uues peakontoris asub tööle 50 inimest. Frankenburg spetsialiseerub odavate õhutõrjerakettide arendamisele ja teeb seda koos Suurbritannia kaitsetööstusega.

Seotud lood

Uudised
  • 23.10.24, 08:15
Frankenburgiga liitus Poola tippkindral
Frankenburg Technologies teatas, et kaitsetööstusettevõttega liitub Poola relvajõudude endine juht kindral Rajmund Andrzejczak.
Uudised
  • 22.11.24, 11:45
Frankenburg sai rahasüsti Kaimanisaartelt pärit uuelt osanikult
Kariibi meres asuvatel Kaimanisaartel registreeritud Shellona Ltd maksis endise kaitseministeeriumi kantsleri Kusti Salmi ja erukindralmajor Veiko-Vello Palmi juhitavasse kaitsetööstusettevõttesse Frankenburg Technologies OÜsse 1,5 miljonit eurot ning sai ettevõttes osaluse.
Uudised
  • 15.10.24, 09:22
Eesti kaitsetööstus kasvab. Sihiks on miljard eurot
Septembris kasvas Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liidu liikmete arv üle 150, kui klastriga liitus kolm uut ettevõtet - Ferresto Laser, Nortal ja Frankenburg Technologies.
Uudised
  • 12.09.24, 09:01
Madiberk ja Väärsi lõid käed: kaitsetööstus Frankenburg kaasas Kuldar Väärsi strateegilise investorina
Milrem Roboticsi asutaja ja juhatuse esimees Kuldar Väärsi liitub strateegilise investori ja nõukogu liikmena raketisüsteemide arendusega tegeleva Frankenburg Technologiesiga.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele