Kui enamikes Euroopa riikides saab elektriautot laadida hinnaga vahemikus 2-5 eurot 100 kilomeetri kohta, siis Eestis kulub laadimiseks 10 eurot, selgus Euroopa Komisjoni alternatiivkütustele keskenduva veebilehe European Alternative Fuels Observatory (EAFO) andmetest.
33 riigi elektriautode laadimishindade võrdlemiseks kasutati autona Tesla Model 3.

Seotud lood

Arvamused
  • 10.10.24, 13:00
Lenno Uusküla: meie eksporti piiravad tööjõukulud ja elektri hind
Kuigi suur osa ekspordi langusest on põhjustatud meie kaubanduspartnerite vähesest impordihuvist, siis nüüdseltki on olulisemaks saanud meie võime kohaneda olukorraga ja kehvast sisust välja tulla, kirjutab Luminori peaökonomist Lenno Uusküla värske väliskaubanduse statistika valguses.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele