• 08.08.24, 17:18

Soojatootja ostab Viljandi firma

Sooja- ja elektritootja Gren Eesti ostab Viljandis tegutseva sama ala ettevõtte ESRO, kuna selle omanikud soovivad ärist väljuda, seisab konkurentisametile saadetud teates.
Gren Eesti juhatuse esimees Margo Külaots.
  • Gren Eesti juhatuse esimees Margo Külaots.
  • Foto: Tartu Postimees/Scanpix
ESRO omanikud on Jaan Saar ja Heiti Sarv 26 protsendi suuruse osalusega, 19,5 protsenti kuulub Endel Malbergile ja 10 protsenti Vello Tamrele, väiksemad osanikud on Aita Kõbu, Arvi Lelumees, Kalju Tire ja Ago Rehand.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele