• 19.06.24, 14:09

Galerii: Elcogeni uus tehas sai ainulaadse nurgakivi

Tallinna külje alla Loovälja Tehnoparki rajatav Elcogeni uus tehas sai ainulaadse nurgakivi - elcoStack patarei, mis koosneb enam kui sajast kütuseelemendist.
Nurgakivina asetati elcoStack®, patarei, mis koosneb enam kui sajast kütuseelemendist ja milles tekkiva elektrokeemilise reaktsiooni tulemusena toodetakse kas heitevaba elektrit või vesinikku.
  • Nurgakivina asetati elcoStack®, patarei, mis koosneb enam kui sajast kütuseelemendist ja milles tekkiva elektrokeemilise reaktsiooni tulemusena toodetakse kas heitevaba elektrit või vesinikku.
  • Foto: Priit Siimon/Elcogen
Aasta pärast tootmist alustav 14 000-ruutmeetrine tehas suurendab märkimisväärselt ettevõtte senist tahkeoksiid-kütuseelementide tootmisvõimsust ning rahuldab aina kasvavat globaalset nõudlust heitevaba energiat ja rohevesinikku tootvate kütuseelementide järele.

Seotud lood

Uudised
  • 18.06.24, 08:48
Elcogeni uus tehas saab nurgakivi
Täna asetatakse paika vesinikutehnoloogia ettevõtte Elcogeni uue tehase nurgakivi, tehase valmimise järel suureneb ettevõtte tahkeoksiid-kütuseelementide tootmisvõimsust 36 korda.
Uudised
  • 03.05.24, 08:45
Elcogeni uus tehas valmib aasta pärast
Vesinikutehnoloogia ettevõte Elcogen ehitab Tallinna külje alla uue ligi 14 000-ruutmeetrise tehasehoone, kus algab kütuseelementide masstootmine.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele