Reedel, 30. septembril möödus 25 aastat päevast, mil AS Harju Elekter Tallinna börsile läks. Börsijuubeli puhul õnnitleti ettevõtet New Yorgi Time Square’i ekraanil.
Harju Elektril täitus 30. septembril 25 aastat börsil ja seda võis imetleda ka New Yorgi Times Square´i suurel ekraanil.
  • Harju Elektril täitus 30. septembril 25 aastat börsil ja seda võis imetleda ka New Yorgi Times Square´i suurel ekraanil.
  • Foto: Harju Elekter
Harju Elektri juhatuse esimees Tiit Atso selgitas, et 25 aasta eest aktsiate noteerimisega börsil lõi Harju Elekter eelduse rahvusvahelisele turule sisenemiseks ning suurendas Eesti ettevõtte usaldusväärsust ja kasvuperspektiivi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele