EASi ja KredExi ühendasutuse rakendusuuringute programmi III taotlusvoorus said rahastuse 27 teadusmahukat arendusprojekti kogumahus 18,9 miljonit eurot.

- Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Kristjan Järvan.
- Foto: Andras Kralla
Rakendusuuringute programmi eesmärk on toetada Eesti ettevõtete teadmusmahukat toote- ja tehnoloogiaarendust. „Eesti ettevõtted on globaalses konkurentsis ja praeguses situatsioonis, kus sisendhinnad ja palgaootus tõusevad, on teadmusmahukas arendustöö kesksel kohal aitamaks meie ettevõtetel edukad olla. Samuti on oluline see, et meie ettevõtted liiguksid väärtusahelates ülespoole ja tänu sellele kasvaks ka nende toodetav lisandväärtus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.