22. septembril toimus Tallinna Sadama D-terminalis seminar-ringreis "Energiasäästlikud lahendused 2022", mille käigus külastati ka Tallinki süstiklaeva Megastar ning tööstusettevõtteid Saku Õlletehas ja Estanc.
Seminar-ringreis viis osalejad ka Estanci tehasesse.
Foto: Tööstusuudised.ee
"Seminar-ringreisi programmiga saab järeleulatuvalt tutvuda SIIN. Seminar-ringreis oli seekord välja müüdud - osales kokku 48 inimest, mis oli bussimahutavuse tõttu maksimaalne arv.
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.