• 14.07.22, 13:18

LG siseneb elektrisõidukite laadimislahenduste turule

Elektroonikafirma LG Electronics teatas, et ostis koos GS Energy ja GS Neotekiga Lõuna-Korea ettevõtte AppleMango Co., Ltd, mis pakub elektrisõidukite laadimislahendusi. Eeldatakse, et omandamine kiirendab LG elektrisõidukite laadimislahenduste äri kasvu ning võimaldab ettevõttel tulevasi ärivõimalusi paremini ära kasutada.
LG laadimislagendus.
  • LG laadimislagendus.
  • Foto: LG Electronics
Tänu LG teadmistele ja kogemustele nii B2C kui ka B2B segmentides võimaldab see strateegiline samm ettevõttel luua täisfunktsionaalseid laadimisjaamasid, millel on kasutajasõbralik liides ning reaalajas juhtimis- ja haldamisvõimalus. Laadimisjaamade loomiseks kasutab LG enda IP-reitinguga digitaalset ekraanisüsteemi, mille vastupidav tolmu- ja veekindel korpus võimaldab seda kasutada ka välitingimustes, teatab ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele