• 28.06.22, 08:49

Mariupolis hävitatud Azovstali omanik kaebas Venemaa kohtusse

Ukraina ja Euroopa üks rikkamaid inimesi, Marupolis asuva Azovstali tehase omanik Rinat Ahmetov esitas Euroopa Inimõiguste Kohtule hagi Vene Föderatsiooni vastu. Ahmetov nõuab talle tekitatud kahjude hüvitamist, samuti Ukrainast röövitud terase ja teraviljaga kauplemise keeldu.
Ukraina teras.
  • Ukraina teras.
  • Foto: scm.com
Ahmetovile kuuluva haldusfirma SCM Group pressiteate järgi taotleb Ahmetov oma hagile prioriteetset staatust. Hüvitise suurust hagis märgitud ei ole, kuna kahjude kindlakstegemine on jätkuva sõjategevuse tõttu võimatu. Siiski peaks hüvitis ulatuma „miljarditesse dollaritesse.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 13:01
ERP on kasvu võti – ettevõtte protsessid saab tööle panna ühe süsteemiga
Tootmisettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate nõudmistega: tellimuste tähtajad lühenevad, kvaliteedistandardid karmistuvad ja kuluefektiivsuse vajadus kasvab. Globaalsed tarneahelad ja digitaliseerimine sunnivad otsima viise, kuidas tagada sujuv tootmine ja andmepõhine juhtimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele