• 07.06.22, 11:09

Soomes algas Ragn-Sellsi põlevkivituha väärindamise demotehase projekteerimisprotsess

Soomes algas Ragn-Sellsi 2024. aastaks planeeritava põlevkivituha demotehase projekteerimine insenertehnilisi lahendusi pakkuva AFRY Finland Oy poolt. Aasta lõpus valmiva tehnilise projekti ettevalmistamisel peetakse silmas kõige keskkonnasõbralikumate lahenduste rakendamist.
Ragn-Sells tahab põlevkivi kaevandamisel tekkivaid jääkaineid ära kasutada.
  • Ragn-Sells tahab põlevkivi kaevandamisel tekkivaid jääkaineid ära kasutada.
  • Foto: Andras Kralla
AFRY projektijuhi Jouni Harju sõnul on uudsete tehnoloogiatega töötamine alati väga inspireeriv. “Innovatiivsed tehnoloogiad annavad tihti võimaluse panustada eri valdkondades ringmajanduslahenduste kasutusele võtmisesse. Antud juhul on visiooniks kasutada põlevkivituhka teistes tööstustes vajamineva kaltsiumkarbonaadi tootmiseks. Tehniliste konsultantidena aitame oma klientidel teha kindlaks ja valida parimaid variante turvaliseks, jätkusuutlikuks ja kuluefektiivseks tulemuseks. Meie kogemus protsesside, integreeritud inseneeria ja projektijuhtimise vallas tagavad projekti sujuva läbiviimise ja tulevase tehase tõhusaima toimimise,” ütles Harju.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele