E-Piima uus tööstus valmib LHV toel

LHV Pank sõlmis laenulepingu Eesti suurima piimatootjaga E-Piim, millega toetatakse Paidesse uue piimatööstuse ehitamist kokku 34,5 miljoni euroga.
Paidesse ehitatav uus tehas asendab osad vananevad tootmisrajatised ja laiendab märkimisväärselt olemasolevat tootmisvõimsust, lisades moodsa tootmisüksuse.
  • Paidesse ehitatav uus tehas asendab osad vananevad tootmisrajatised ja laiendab märkimisväärselt olemasolevat tootmisvõimsust, lisades moodsa tootmisüksuse.
  • Foto: Nordecon AS
Kavandatav investeering projekti kogumaksumusega ligikaudu 154 miljonit eurot suurendab E-Piima tootmisvõimsust ja konkurentsivõimet.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 15:12
Avatud ruumide varjukülg kasvatab uut turgu: vaiksed tööruumid valmivad ilma ehituseta ja nädalatega
Avatud kontorid ja hübriidtöö on muutnud seda, mida me tööruumilt ootame. Kui varem ehitati ruume aastateks ette, siis täna on vaja lahendusi, mis valmivad kiiresti, kohanduvad muutustega ja toetavad päriselt keskendumist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele