Elektriliste kaubarataste tootja Vok Bikes teatab, et ettevõttega liitus ABB pikaaegne tootmis- ja regioonijuht Hardi Tammis, kes hakkab vedama ettevõtte tootmisteekonda läbi globaalse kasvu.
Ettevõte plaanib veel käesoleva aasta jooksul oma meeskonda 2-3-kordistada.
Foto: KAJAR KATTAI
Tammis on Eesti tööstusvaldkonnas tegutsenud 15 aastat ning teinud koostööd globaalsete meeskondadega maailmatasemel ettevõtetes. Alates 2010. aastast töötas Tammis ABB-s juhtivatel kohtadel, vedades mitmeid divisione ja keerulisi arendusprojekte. Läbi aastate on Tammis koos erinevate meeskondadega Eestis tööstuskompetentsi arendanud ning aidanud maale tuua ja juurutada valdkonna parimaid praktikaid.
Eesti energiasüsteem seisab teelahkmel, kus ühelt poolt on surve vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ning teisalt tagada varustuskindlus ja konkurentsivõime rahvusvahelisel turul. Taastuvenergia areng on vältimatu samm, kuid seda saadab küsimus: kas meie sõltuvus välismaistest tehnoloogiatest ei suurene veelgi? Paneelid, inverterid ja akud vajavad materjale ning tootmisvõimsusi, mida Euroopas napib. Samas pakub taastuvenergia mitmeid strateegilisi eeliseid.