17 tööstusjuhti: ees on keerulised ajad

Paljud tööstus­ettevõtted on teatanud koostöö lõpetamisest Venemaa ja Valgevenega ning öelnud, et mõjud saavad olema pikaajalised. Kuidas tööstusjuhid sõjamõjusid kommenteerivad?
Estanci asutaja Raigo Tammo sõnul tähendab praegune olukord ka neile tellimuste langust.
  • Estanci asutaja Raigo Tammo sõnul tähendab praegune olukord ka neile tellimuste langust.
  • Foto: Andres Haabu
Aktiivne sõjategevus on Ukrainas nüüdseks juba mõnda aega kestnud. Oleme olukorras, kus eelmine kriis ei ole veel lõppenud, kuid uus on juba algamas. Tööstusjuhtide sõnul on kehtestatud sanktsioonide mõju meie majandusele raske ennustada, kuid arvatakse, et uus kriis saab olema eelmisega võrreldes palju keerulisem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele