Haljalas tegutseva mööblitootja Bellus Furniture OÜ Ukrainas Lvivis asuv tehas on töös, aga väiksemas mahus. Töö planeerimine käib üks päev korraga.
Rolf Relander leiab, et mida varem tema töötajad abi saavad, näiteks tehase käigushoidmise näol, seda parem töötajale, ettevõtele kui kogu ühiskonnale.
  • Rolf Relander leiab, et mida varem tema töötajad abi saavad, näiteks tehase käigushoidmise näol, seda parem töötajale, ettevõtele kui kogu ühiskonnale.
  • Foto: Raul_Mee
Olukorrast Belluse Ukrainas tehases ning Eesti tehastes töötavate ukrainlaste olukorrast rääkis ettevõtte juhataja Rolf Relander.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele