• 01.02.22, 10:52

LG teenis ettevõtte ajaloo kõige suurema kvartali- ja aastatulu

Elektroonikafirma LG (LG Electronics Inc.) teatas, et teenis 2021. aastal ettevõtte ajaloo suurima aastakäibe, aastane müügitulu ulatus 63,16 miljardi USA dollarini. Võrreldes 2020. aastaga kasvas ettevõtte müügitulu 28,7 protsenti, peegeldades suurenenud nõudlust kodumasinate ja OLED-telerite järele. Tegevuskasum oli 3,27 miljardit dollarit.
LG peakontor.
  • LG peakontor.
  • Foto: LG
LG avalikustas ka ettevõtte 2021. aasta neljanda kvartali müügikäibe, mille tulu oli rekordilised 17,76 miljardit dollarit. Võrreldes eelmise aasta sama kvartaliga kasvas käive 20,7%. Neljanda kvartali ärikasum oli 572,87 miljonit dollarit, langedes eelmise aastaga võrreldes 21,4%. Langus oli tingitud peamiselt tooraine ja ülemaailmsete logistikakulude suurenemisest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele