• 09.11.21, 10:32

TalTechi iseAuto 2.0 saab futuristlikuma kujunduse

Eesti esimene isejuhtiv sõiduk on saamas uue kujunduse ning sisu. TalTechi iseAuto 2.0 on peagi äkilisema ning pilkupüüdvama ja meeldejäävama välimusega ning oluliselt on uuenemas nii tarkvara kui ka riistvara, teatab TalTech.
Isejuhtiva bussi uus kujundus.
  • Isejuhtiva bussi uus kujundus.
  • Foto: TalTech
TalTechi iseAuto v2.0 saab olema ka funktsionaalsema disainiga. Oluliselt on muutumas nii tulede, uste kui ka muude väliste elementide kuju ja funktsionaalsus, mis vastab paremini targa linna kontseptsioonist tulenevate nõuetele isejuhtivatele minibussidele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele