• 29.10.21, 09:47

Schneider Electric avaldas kestlikkuse aruande. "Edu saavutamiseks on vaid üks realistlik tee"

Maailm saab pakiliste kliimameetmete rakendamist kiirendada ja 2030. aastaks süsinikdioksiidi (CO2) heidet poole võrra vähendada, väidab energia haldamise ja automaatikaga tegelev Schneider Electric.
Schneider Electricu tegevdirektor Jean-Pascal Tricoire
  • Schneider Electricu tegevdirektor Jean-Pascal Tricoire
  • Foto: Schneider Electric
Hoonete, transpordisektori ja tööstuse heitmete vähendamises edu saavutamiseks on vaid üks realistlik tee, leiab ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:07
Baltikumi energiatulevik vajab enamat kui vaid suuri eesmärke
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele