• 15.10.21, 10:56

Foxway Recommerce kahekordistab oma laopinda Tartus

Nutiseadmete taaskasutusse suunamisega tegelev ringmajandusettevõte Foxway Recommerce pani nurgakivi uuele laohoonele, mis plaani kohaselt peaks valmima juba märtsi lõpus.
Foxway Recommerce'i juhatuse esimees Agnes Makk nurgakivi panekul.
  • Foxway Recommerce'i juhatuse esimees Agnes Makk nurgakivi panekul.
  • Foto: Merle Värv
Suvel viiendat sünnipäeva tähistanud ettevõte annab tänaseks tööd kokku 525 inimesele. Kaasaegne ja suur laopind on hädavajalik, et juba praeguseks aastaga pooleist miljonit nutiseadet käitlev ettevõte suudaks ka tulevikus kasvava nõudlusega sammu pidada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:07
Baltikumi energiatulevik vajab enamat kui vaid suuri eesmärke
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele