• 08.10.21, 09:48

Elektroonikatootja Rantelon premeerib kahte IT-tudengit 2500-eurose stipendiumiga

Elektroonikaseadmete looja, arendaja ja tootja Rantelon kutsub koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga riistvara arenduse ja programmeerimise bakalaureuseõppe tudengeid kandideerima ettevõtte stipendiumile. 2500-eurose toetus saavad kaks tudengit.
Ranteloni tootmine.
  • Ranteloni tootmine.
  • Foto: Rantelon
Ranteloni tegevjuht Priit Kinks kinnitas, et ettevõtte eesmärk on tunnustada noori aktiivseid riistvara arenduse ja programmeerimise eriala tudengeid, kellest loodetakse tulevikus ka järelkasvu. “Meie sooviks on, et IT ja kübervaldkonna kõrval tõuseks huvi ka elektroonika ja riistvara arendamise vastu. Näiteks meie ettevõte vajab raadiotehnika eksperte ja mulle meeldib ikka küsida, et nutitelefoni edasiarendused on põnev küll, aga kust tuleb signaal sinna seadmesse? Meil on vaja inimesi, kes ka seda poolt tunneks,” rääkis Kinks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 14:39
Sihtriikide messidel osalemine on allhanketööstuse ellujäämise küsimus
Eesti tööstusettevõtted otsivad tööd ja tellimusi, kuid paljud teevad seda valest kohast – kontorist. Tegelikkuses on üks osa järjepidevast müügistrateegiast erialamessidel osalemine, sest see hoiab ettevõtte konkurentsis ja usaldusväärsena.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele