• 28.09.21, 10:56

Eesti soovib taasterahastust eraldada raha ettevõtete automatiseerimiseks ja digitaliseerimiseks

Alates käesoleva aasta algusest Euroopa Komisjoniga peetud läbirääkimised taaste- ja vastupidavusrahastu (RRF) kasutamiseks jõudsid nädalavahetusel lõpule, kui saavutati põhimõtteline kokkulepe rahastu kasutamist reguleeriva taastekava sisu osas. Digipöörde raames soovib Eesti toetada investeeringuid ettevõtete protsesside digitaliseerimiseks ja automatiseerimiseks.
Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus
  • Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus
  • Foto: Liis Treimann
Praegu on käimas viimased toimingud dokumentide vormistamiseks ning kava ametlikku heakskiitu on oodata lähinädalatel, teatas rahandusministeerium.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele