• 21.09.21, 10:22

Eesti meister elektroonika käsijootmises viis tiitli koju kolmandat aastat järjest

Eesti parimad elektroonikaseadme trükkplaatide käsijootjad on selgunud. Tööstus- ja tehnoloogiamessil Instrutec toimunud Eesti lahtised meistrivõstlused käsijootmises võitis kolmandat aastat järjest Timmo Antso, kes kasutab oma oskusi igapäevaselt Scanfili Pärnu tehases.
Jootmisvõistlused Instrutecil.
  • Jootmisvõistlused Instrutecil.
  • Foto: Eesti Elektroonikatööstuse Liit
Võistluse teinegi koht kuulub Scanfili töötajale - Ivo Ellikule. Võiduka duoga läksid samasse Pärnu tehasesse ka meeskondlik võit ja võistluse karikas. Kolmanda koha pälvis Karin Andressoo ettevõttest Enics Eesti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:07
Baltikumi energiatulevik vajab enamat kui vaid suuri eesmärke
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele