• 14.09.21, 10:01

Alexela ja Infortar avasid uue biometaanijaama

Alexela ja Infortari ühisfirma Eesti Biogaas ning põllumajandussektori suurtootja Estonia avasid Türi vallas Oisus uue biometaanijaama, mis kasutab toormeks sõnnikut.
Oisu uus biometaanijaam,
  • Oisu uus biometaanijaam,
  • Foto: Eesti Biogaas
„Tegemist on Eesti Biogaasi poolt tehtud olulise investeeringuga, järjekorras juba kolmanda rohegaasijaamaga, mis võimaldab maal tulla linnale appi üsna otseses mõttes. Nimelt saame sõnnikust toodetava rohegaasi abil anda linnadele senisest kümme korda puhtama linnaõhu, sest juba üks rohegaasibuss suudab tasa teha ühe diislibussi saaste,“ ütles jaama avamiseks Oisu sõitnud maaeluminister Urmas Kruuse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele