• 23.08.21, 08:40

Plastone koondab plastitootmise kompetentsi Tallinna tehasesse

Eesti üks suuremaid plastivalu tootmisettevõtteid Plastone on alustanud tootmistegevuse ümberkorraldamist ning liidab 1. jaanuariks 2022 Saue tootmisüksuse Tallinna tehase koosseisu.
Plastone koondab plastitootmise kompetentsi Tallinna tehasesse
Tehaste liitmise eesmärk on tootmistegevuse laiendamine ning plastitööstuse kompetentsi ja seadmepargi koondamine ühe katuse alla, teatas ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:07
Baltikumi energiatulevik vajab enamat kui vaid suuri eesmärke
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele