• 06.08.21, 10:45

Toidutootja Lunden Food kaotas veerandi müügitulust ja jäi esimest korda kahjumisse

2020. aasta majandustulemused olid viimase kümne aasta nõrgimad, kirjutab toiduainetööstus Lunden Food OÜ aastaaruandes.
Eine võileibade valmistamine Lunden Foodi Loo tehases.
  • Eine võileibade valmistamine Lunden Foodi Loo tehases.
  • Foto: Erik Prozes
Valmistoitude tootja Lunden Foodi müügitulu langes mullu üle 25 protsendi 21,1 miljonile eurole, selgub aruandest. 2019. aastal ulatus ettevõtte müügitulu 25,9 miljoni euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele