Elvas tegutsevat autoklaaside tootjat Saint-Gobain Glass Estonia mõjutas eelmisel aastal oluliselt koroonapandeemia. Mõjud ulatuvad ka 2021. aastasse.

- Elva üks suuremaid tööandjaid Saint-Gobain Glass Estonia toodab autoklaase.
- Foto: Raul Mee
Äripäeva Infopanka laekunud majandusaasta aruandest selgub, et 2020. aastal vähenes Elvas tegutseva ettevõtte müügitulu aasta varasemaga võrreldes 44 protsenti, 37,1 miljoni euroni. Puhaskasum vähenes aastaga kolmandiku võrra, 3,5 miljoni euroni.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.