• 22.06.21, 08:50

Swedbanki uuring: ligi pooled sektori ettevõtetest plaanivad investeeringuid kasvatada

Swedbanki tööstusettevõtete uuringust selgus, et 49% sektori ettevõtetest kavatseb 2021. aastal investeeringuid kasvatada. Prognoositav investeeringute maht on suurenemas 57%. Efektiivsuse suurendamisele suunatud investeeringute kõrval on kasvamas investeeringud keskkonnaalaste eesmärkide saavutamiseks.
Swedbank Eesti tööstusettevõtete osakonna juht Raul Kirsimäe
  • Swedbank Eesti tööstusettevõtete osakonna juht Raul Kirsimäe
  • Foto: Swedbank Eesti
Uuringus osalenud ettevõtjad tõid investeeringute peamiste eesmärkidena välja efektiivsuse kasvu (87%), mahtude kasvu (74%), tootearenduse (55%) ja uutele turgudele sisenemise (33%). Investeeringutest keskmiselt 25% plaanitakse suunata tootmise automatiseerimisse ja digitaliseerimisse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.10.25, 15:36
Fedelta Accounting: raamatupidamine, mis kasvab koos kliendiga
Tallinna südames tegutsev Fedelta Accounting on hea näide sellest, kuidas raamatupidamisbüroo võib olla kliendi jaoks palju enamat kui numbrite hoidja. Ettevõtte nimi tuleneb ladinakeelsest sõnast fedelta – truudus – ja see väärtus on kogu büroo tööfilosoofia keskmes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele