Ettevõtlusminister Andres Sutt: Eesti tahab end kindlasti ka tööstusriigina näidata
Eestil on aeg muutuda digiriigist innovatsiooniriigiks ning näidata end maailmas ka tubli tööstusriigina, kinnitas ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt hiljuti Äripäeva raadio saates “Tööstusuudised eetris”.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt allkirjastas käskkirja, millega asus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) majandusarengu asekantslerina ametisse alates 10. maist Sille Kraam.
Majanduses valitsev ebakindlus sunnib paljusid ettevõtteid investeerimisplaane edasi lükkama, kuid sageli toovad just keerulistel aegadel tehtud nutikad otsused edu hetkel, kui turg taas kasvama asub. Õige hetke tabamiseks tuleb firma tegemistesse sügavam pilk heita, plaanid selgelt paika sättida ning õigel ajal õiged sammud astuda. Kuidas see täpsemalt käib ja kes ütleb, millal on just sinu äri jaoks see kõige õigem aeg?