• 04.05.21, 11:05

Eesti Energia teenis I kvartalis 26,5 miljonit eurot puhaskasumit

Eesti Energia müügitulu kasvas 2021. aasta esimeses kvartalis aastataguse perioodiga võrreldes kolmandiku võrra, 297,3 miljoni euroni, ning ettevõte teenis 26,5 miljonit eurot puhaskasumit.
Eesti Energia tuulikud Virtsus
  • Eesti Energia tuulikud Virtsus
Kulumieelne ärikasum (EBITDA) suurenes aastaga 46%, tasemele 72,4 miljonit. Kui aasta tagasi lõpetas ettevõte I kvartali 2 miljoni euro suuruse kahjumiga, siis tänavu 26,5 miljoni eurose puhaskasumiga, teatas Eesti Energia.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele