Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Carlsberg Grupi käive kasvas esimeses kvartalis ligi neli ja müügimaht 11,5 protsenti
Saku Õlletehase emafirma Carlsberg Grupp teatas kolmapäeval, et tänavu esimeses kvartalis ulatus kontserni müügikäive 13 miljardi taani kroonini ehk 1,75 miljardi euroni. Müügimahud kasvasid mullu sama ajaga võrreldes enam kui kümnendiku.
"COVID-19 mõjutab tegevust kõikjal maailmas, mistõttu on tänavu sarnaselt mullusele põhifookuses oma töötajate tervis ja heaolu, klientidele toeks olemine ning äritegevuse elujõulisuse tagamine," lausus Carlsberg Grupi tegevjuht Cees 't Hart.
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.