• 16.04.21, 09:26

VKG suuromanik investeeris idufirmasse, kes kasvatab putukaid

Putukatööstuses tegutsev BugBox kaasas strateegilise partnerina VKG suuromaniku Priit Piilmanni, kes lisaks rahalistele vahenditele toob kaasa ka tootmiskogemuse ja kompetentsi, kirjutab idufirmade portaal foundME.
BugBoxi asutaja ja juht Erlend Sild.
  • BugBoxi asutaja ja juht Erlend Sild.
  • Foto: Scanpix
2015. aastal asutatud BugBoxi strateegiliseks investoriks sai Priit Piilmann, teatas ettevõte. Viimases Rikaste TOPis oli Piilmann 7. kohal ning tema vara väärtus hinnanguliselt 252,9 miljonit eurot. Lisaks Piilmannile on viimastel aastatel investeerinud Rikaste TOPi esikümnes olevad suurettevõtjad veel teistessegi idufirmadesse: näiteks on seda teinud nii Oleg Ossinovski (Bolt), Anders Anderson (Viveo Health), Kristjan Rahu (mitmesse idufirmasse läbi idufirmade investeerimisfirma Lemonade Stand) ja Margus Linnamäe (Skeleton Technologies).
Seda miks Priit Piilmann investeeris BugBoxi, saab täpsemalt lugeda idufirmade portaalist foundME.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele