Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti kerisetootja pälvis kahe tootega maailma prestiižseima disainiauhinna

Eesti kerisetootja HUUM OÜ osales mainekal rahvusvahelisel disainikonkursil „Red Dot Award“ ja pälvis kahele tootele tootedisaini auhinna.
Elektrikeris CLIFF
  • Elektrikeris CLIFF
  • Foto: HUUM
Auhinna pälvisid ettevõtte kõige uuem elektrikeris CLIFF ja sauna juhtpult UKU, teatas ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele