• 06.04.21, 11:18

Uuring: vetikatel on suur tööstuslik potentsiaal

Kõige suurem majanduslik potentsiaal oleks mereheidiste kasutamiseks toiduaine-, kosmeetika- ja farmaatsiatööstuses, näitas keskkonnaministeeriumi ja teiste Läänemere riikide ametiasutuste ning ülikoolide ühine uuring.
Vetikate kogumine Prantsusmaal.
  • Vetikate kogumine Prantsusmaal.
  • Foto: AFP/Scanpix
Keskkonnaministeeriumi merekeskkonna osakonna juhataja Rene Reisneri sõnul osatakse juba mitmel pool maailmas hinnata randa uhutud vetikate potentsiaali, kuid paraku veel mitte Läänemere piirkonnas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:53
Mercedes-Benz Vito Tourer ühendab mahtuniversaali ruumikuse ja luksusauto mugavuse
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele