• 30.03.21, 12:16

EKT Ecobio sai loa biojäätmete ümbertöötlemiseks Maardus

Keskkonnaamet väljastas OÜ-le EKT Ecobio keskkonnaloa, mille alusel hakkab ettevõte Maardu linnas aadressile Narva mnt 26 rajatavas tehases ümber töötlema kuni 20 000 tonni biolagunevaid jäätmeid aastas.
Sellistest köögi- ja sööklajäätmetest hakatakse biogaasi tootma.
  • Sellistest köögi- ja sööklajäätmetest hakatakse biogaasi tootma.
  • Foto: Kristo Keevend
Rajatav tehas on Eestis ainulaadne, kuna kasutab biogaasi tootmiseks kodumajapidamisest tekkinud biojäätmeid, teatas keskkonnaamet.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.01.26, 11:33
Multivaci robotlahendus muutis Saarioinen Eesti pannkookide pakkimise täisautomaatseks
Eesti toiduainetööstuses ei ole tavapärane, et toode liigub küpsetusest täisautomaatselt pakendamisse. Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehases sai see aga reaalsuseks tänu Multivaci robotlahendusele, mis ühendab küpsetuse ja pakkimise üheks toimivaks tervikuks. Uued pannkookide pakkeliinid aitavad lahendada tööjõu-, hügieeni- ja efektiivsuse väljakutseid ning loovad lisandväärtust kogu tootmisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele