• 08.03.21, 16:58

Volkswagen püüab saada rohkem tehnoloogiaettevõtteks

Volkswagen on eraldanud kuni 2025. aastani umbes 16 miljardit eurot investeeringuteks e-mobiilsuse, hübridiseerimise ja digitaliseerimise arengusuundadesse.
Volkswageni tegevjuht Ralf Brandstätter
  • Volkswageni tegevjuht Ralf Brandstätter
  • Foto: Matthias Leitzke
Et võimaldada tulevaste suurte investeeringute rahastamist, töötab ettevõte süsteemselt oma tõhususe suurendamise nimel strateegiaga ACCELERATE. Eeldatav tegevusmarginaal vähemalt 6% saavutatakse aastaks 2023 ja see tagatakse pikaajaliselt, seisab Volkswageni saadetud pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele