Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Skeleton läheb koos hiigelpartneriga Aasiasse

Skeleton Technologies ja Marubeni Corporation – üks Jaapani suurimaid konglomeraate, kelle aastane müügitulu on üle 50 miljardi euro – sõlmisid strateegilise koostöölepingu sihiga kasvatada Skeletoni SuperBattery tootesarja müüki ja leida uusi kliente Aasia autotööstuses. Marubeni Corporation lisandus ühtlasi Skeletoni omanikeringi.
Skeletoni juht Taavi Madiberk Saksamaal Dresdenis Skeletoni tehases.
  • Skeletoni juht Taavi Madiberk Saksamaal Dresdenis Skeletoni tehases.
  • Foto: LIIS TREIMANN
Marubeni järgmise põlvkonna äriarenduse juht Masayuki Omoto ütles pressiteate vahendusel, et elektrifitseerimise võimaldamine on Marubeni peamine prioriteet. "Skeleton sobib suurepäraselt meie portfelli, kuna täidab turunišši suure võimsuse ja ülipika eluaega tõhusate energiasalvestusseadmete vallas. Skeleton Technologies on tõestanud oma tehnoloogia konkurentsieeliseid praktilistes rakendustes ning nende toodetel on kahtlemata tugev turupotentsiaal."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele