Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Minister Andres Sutt: arutelu, kuidas tööstust arendada, on tervitatav
Tööstussektor on suur eksportija ja tööandja ning diskussioon selle ümber, kuidas tööstussektorit arendada, on igati tervitatav, ütleb värske ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt.
Foto: Liis Treimann
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt, kelle haldusalasse kuulub ka tööstussektor, ütles Tööstusuudistele, et tööstuse näol tegemist on suure eksportija ja tööandjaga ning seetõttu tuleb riigil valdkonna eest seista.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.