Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Endine Swedbanki juht Robert Kitt liitub energiakontserniga Utilitas

Energiakontserni Utilitas kuuluvate kaugkütteettevõtete AS-i Utilitas Tallinn ja AS-i Utilitas Eesti juhatuse liikmena alustab 1. märtsil Robert Kitt.
Robert Kitt.
  • Robert Kitt.
  • Foto: Jake Farra
„Meil on hea meel, et Robert on otsustanud liituda Utilitasega. Tema tugev reaalainete taust ja kogemus kriitilise infrastruktuuri käitava ettevõtte juhtimisel aitavad tal kindlasti energeetika valdkonda sujuvalt sisse elada ning muuta Utilitase teenused veelgi kättesaadavamaks,“ märkis Utilitase kontserni juht Priit Koit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 15:12
Avatud ruumide varjukülg kasvatab uut turgu: vaiksed tööruumid valmivad ilma ehituseta ja nädalatega
Avatud kontorid ja hübriidtöö on muutnud seda, mida me tööruumilt ootame. Kui varem ehitati ruume aastateks ette, siis täna on vaja lahendusi, mis valmivad kiiresti, kohanduvad muutustega ja toetavad päriselt keskendumist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele