• 19.02.21, 09:07

Masinaehitaja sihib rekordkäivet

Koroona-aastal müügitulus kaotanud kaablikerimisliinide tootja Windak OÜ prognoosib tänavu mullusega võrreldes ligi 50protsendilist käibehüpet. Juba praegu on 90% toodangust ette müüdud.
Möödunud suvel kasutusele võetud uues tehases on pinda kokku 3000 ruutmeetrit, mis rahuldab Madis Tomsoni sõnul täielikult ettevõtte vajadus.
  • Möödunud suvel kasutusele võetud uues tehases on pinda kokku 3000 ruutmeetrit, mis rahuldab Madis Tomsoni sõnul täielikult ettevõtte vajadus.
  • Foto: Erakogu
Kaablipakendamisseadmete tootja ja järelteeninduse pakkuja Windak OÜ juhi Madis Tomsoni sõnul läheb ettevõttel praegu hästi, sest toodetakse just selliseid täisautomaatseid seadmeid, mida turg näib vajavat. Nõudlus toodangu järele näitab kasvu ja juba praegu on 2021. aasta 90 protsendi ulatuses välja müüdud. “Meie eesmärk on sellest olukorrast – suurest nõudlusest – maksimaalne ära kasutada,” märgib ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.08.25, 09:00
Täppismehaanika ja automatiseerimine terviklahendusena
Steelhouse Group Estonia OÜ ja 1UP Technology OÜ viisid koostöös Estoveri piimatööstusega ellu uue riivjuustu ja juustukuubiku transpordiliini projekti. Eesmärk oli luua uuenduslik, retseptipõhiselt konfigureeritav ja automatiseeritud tootmisliin, kus toimuks automaatne maitseainete ja muude lisandite doseerimine, samuti ka liinide automaatne pesemine. Lahendus pidi olema lihtsalt hallatav ja suuteline vajadusel korrigeerima inimlike vigade tõttu tekkinud sisendvigu – tänu nutikale juhtloogikale ja paindlikule automatiseerimissüsteemile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele