Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti, Läti ja Leedu uurivad ühiselt STEM-õppeainete olukorda koolides

Eesti Masinatööstuse Liit ja mobiilsete töökodade arendaja Merkuur OÜ teevad koostööd Läti ja Leedu partneritega, et arendada STEM-ainete õpetamist Baltikumis.
Merkuuri mobiilne töökoda.
  • Merkuuri mobiilne töökoda.
  • Foto: Merkuur
Lab4STEM projekti rahastab Euroopa Liidu programm ERASMUS+ ning selle eesmärgiks on populariseerida STEM-aineid (teadus, tehnoloogia, inseneeria, matemaatika) ning toota kaasaegseid õppematerjale nii õpilastele kui ka õpetajatele. Samuti on eesmärgiks arendada mobiilsete töökodade toimimist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele