• 05.02.21, 17:00

Tulu ja müügimahtu kaotanud Carlsberg: väljume kriisist tugevamana

Maailma suuruselt kolmanda õlletootja Carlsberg Groupi reedel avaldatud majandustulemused võeti finantsturgudel hästi vastu. Grupi aktsiate hind kerkis ligi kolm protsenti.
2019. aasta sügisel tutvustas Carlsberg ka kahte nn “paberist” pudeli prototüüpi, mis on sajaprotsendiliselt looduslikest allikatest valmistatud ja taaskasutatavad.
  • 2019. aasta sügisel tutvustas Carlsberg ka kahte nn “paberist” pudeli prototüüpi, mis on sajaprotsendiliselt looduslikest allikatest valmistatud ja taaskasutatavad.
  • Foto: Carlsberg Group
"Ehkki me pole pandeemiat veel seljatanud ja pole ka teada, kui pikaks kujuneb see väljakutse 2021. aastal, usume, et Carlsberg väljub kriisist tugevamana," sõnas grupi tegevjuht Cees 't Hart.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele