Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EASi rakendusuuringute toetuse Harjumaa eelarve sai ettevõtete suure huvi tõttu täis

Seoses ettevõtjate suure huviga sai Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) rakendusuuringute toetuse Tallinnasse ja Harjumaale mõeldud 11,6 miljoniline eelarve taotlustega kaetud.
EAS avas rakendusuuringute programmi 26. jaanuaril.
  • EAS avas rakendusuuringute programmi 26. jaanuaril.
  • Foto: Pixabay
Ka väljaspool Harjumaad, kus eelarve suuruseks on 11,6 miljonit eurot, on huvi toetuse vastu suur, kuid ligi 4 miljoni euro mahus saab veel taotlusi esitada, teatas EAS.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele