• 28.01.21, 12:41

Soomes alustas teise EASi ekspordinõunikuna tööd Aide Tõnts

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses (EAS) alustas jaanuaris tööd uus Soome ekspordinõunik Aide Tõnts, kelle abiga saavad Eesti ettevõtted laiendada oma tegevust Soomes ja suurendada ekspordivõimalusi.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses (EAS) alustas jaanuaris tööd uus Soome ekspordinõunik Aide Tõnts.
  • Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses (EAS) alustas jaanuaris tööd uus Soome ekspordinõunik Aide Tõnts.
  • Foto: Ain Tonts
EASi juhi Peeter Raudsepa sõnul on Soome meie suurim eksporditurg ning täiendava ekspordinõuniku koht on vajalik Eesti ettevõtete kiiremaks abistamiseks. „Kui seni on üks meie ekspordinõunik teenindanud aastas üle saja ettevõtte, siis nüüd tõuseb võimekus poole võrra,“ ütles Raudsepp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.09.25, 11:21
Kuidas valida ettevõttesse õige riiulisüsteem?
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele