• 14.01.21, 14:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saksamaa majandus pääseb kriisis oodatust kergemalt

Saksamaa majandusele prognoositakse 2020. aasta tulemuseks 5 protsenti langust, mis on märgatavalt parem kui teistes Euroopa suurriikides, vahendab Bloomberg.
Kuigi Saksamaa majandus on teiste suurriikidega võrreldes koroonapandeemias paremini hakkama saanud, hoiatab Saksamaa liidukantsler Angela Merkel riigi piirangute pikendamise eest.
  • Kuigi Saksamaa majandus on teiste suurriikidega võrreldes koroonapandeemias paremini hakkama saanud, hoiatab Saksamaa liidukantsler Angela Merkel riigi piirangute pikendamise eest.
  • Foto: Imago Images / Scanpix
Saksamaa statistikaameti prognoosi järgi ei kujune riigis kehtestatud piirangud enam nii mõjusaks kui kevadel viiruse esimese laine ajal. Statistikaamet ennustab, et neljandas kvartalis jäi tulemus nulli lähedale ja aasta kokkuvõttes on oodata majanduslangust 5 protsenti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 09:43
Standard- või erilahendus? Õige tõsteseade otsustab investeeringu tasuvuse aastakümneteks
Lift on investeering 15–20 aasta tööefektiivsusesse, ohutusse ja kulukontrolli. Kuid millal eelistada soodsat standardlahendust ja millal nõuab objekt erilahendust, mis projekteeritakse konkreetsete mõõtude, koormuste ja regulatsioonide järgi? Projecta Balti OÜ müügijuht Sven-Erik Talivere selgitab, mida jälgida tõsteplatvormide, kaubaliftide ja magnetiliste tõsteseadmete puhul projekteerimisest kuni investeeringu tasuvuseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele