Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eksport murrab Ericssoni ja õlitööstuse toel rekordeid

Eesti kaubaeksport on kahe aasta kõrgeimal tasemel ning kaubandusbilanss teist kuud plussis. Tooni annavad Euroopa Liidu välised riigid.
Eksport murrab Ericssoni ja õlitööstuse toel rekordeid
  • Foto: Raul Mee
Statistikaameti juhtivanalüütiku Evelin Puura sõnul ületas eksport Eesti päritolu kaupade suurenenud väljaveo tulemusena teist kuud järjest importi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele