• 02.12.20, 08:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ensto laiendab Keila tehast ja jagab ettevõtte kaheks

Uuel aastal algavad Keilas rahvusvahelise tehnoloogiaettevõtte Ensto laiendustööd, mille raames rajatakse olemasolevale tööstusterritooriumile 3500-ruutmeetrine juurdeehitis.
Ensto Ensek laiendab Keila tehast 3500 ruutmeetri võrra
  • Ensto Ensek laiendab Keila tehast 3500 ruutmeetri võrra
  • Foto: Kaupo Kikkas
Täiendav tööstuspinna vajadus tekkis seoses ettevõtte kasvustrateegia elluviimise ja jagunemisega kaheks eraldiseisvaks ettevõtteks, teatas ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 06:00
Kuidas vähendada tööriietega seotud halduskoormust ja -kulu
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele