Cleveron plaanib järgmisel aastal investeerida 30 miljonit, et katta Eesti pakiautomaatidega, kuhu saab tellida nii toitu kui ka tavapakke.

- Cleveroni juht ja üks omanikke Arno Kütt.
- Foto: Raul Mee
Loodav pakiautomaatide võrgustik koosneb ühiskasutatavatest pakiautomaatidest, mis asuvad elamukvartalite, külakeskuste või ettevõtete juures, ning erapakiautomaatidest, mis on mõeldud eelkõige eramajade tarbeks. Kogu võrgustikku saavad kaupade kättetoimetamiseks kasutada kõik soovijad, nii suured ja väikesed ettevõtted kui ka talunikud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Avatud kontorid ja hübriidtöö on muutnud seda, mida me tööruumilt ootame. Kui varem ehitati ruume aastateks ette, siis täna on vaja lahendusi, mis valmivad kiiresti, kohanduvad muutustega ja toetavad päriselt keskendumist.