Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saksamaa majandus tegi uskumatu kasvu

Euroopa Liidu suurim majandus Saksamaa kasvas kolmandas kvartalis rekordilised 8,5 protsenti, millega riik toibus enneolematust langusest kvartal varem, kirjutab Reuters.
Euroopa suurim autotehas Wolfsburgis pani pärast esimest koroonaehmatust töö uuesti käima aprilli lõpus.
  • Euroopa suurim autotehas Wolfsburgis pani pärast esimest koroonaehmatust töö uuesti käima aprilli lõpus.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Oodatust jõulisemat kasvu vedasid majapidamiste kulutused ja suurenenud eksport, teatas riigi statistikaamet.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele