• 17.11.20, 15:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hanza Mechanics investeerimislainel: tulemas on uus tehas ja automaatladu

Metallitööstusettevõtte Hanza Mechanics Balti klastri juht Emöke Sogenbits rääkis hiljuti Äripäeva raadio saates “Tööstusuudised eetris”, et ettevõte korraldab praegu ümber Narva tehase tööd ja on väga lähedal inimeste värbamisele ning plaanis on rajada ka uus tehas ja soetada automaatladu.
Emöke Sogenbits
  • Emöke Sogenbits
  • Foto: Raul Mee
Emöke Sogenbits tõdes, et ajad on praegu keerulised ja kriis on mõnda majandusharu löönud valusamalt kui teisi. “Sama on ka tööstuses – kõik oleneb harust, kus me tegutseme. Näiteks rasketööstus on päris kindlasti tugevamalt pihta saanud, aga samas olen palju käinud ja kuulnud, et mööblitööstus on suhteliselt heas seisus, sest inimestel on aega kodude remontimiseks, aiamajade ostmiseks või ehitamiseks,” rääkis ta saates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele